10 kwietnia odbyły się obchody upamiętniające Ofiary Zbrodni Katyńskiej oraz Katastrofy Smoleńskiej. Wydarzenie zostało zorganizowane w Centrum Rozrywki i Biznesu w Ejszyszkach.
Uczniowie mieli okazję poczuć atmosferę tamtych wydarzeń podczas projekcji filmu, a także zapoznać się z przygotowaną wystawą tematyczną. Był to czas refleksji, zadumy i wspólnego przeżywania historii.