Kovo 30 d. mūsų mokyklos mokinės – Katarzyna, Beata, Jowita ir Oliwia – dalyvavo seminare „Saugios aplinkos kūrimas švietimo įstaigose, siekiant sumažinti psichoaktyviųjų medžiagų plitimą tarp mokinių Šalčininkų rajone“. Seminarą vedė prevencijos konsultantas, MB „Dariaus projektai“ direktorius Darius Joneikis.
Dirbdami grupėse, mokiniai analizavo aktualias problemas, bendradarbiaudami ieškojo sprendimų ir kūrė idėjas mokyklos bendruomenės stiprinimui ir psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijai. Seminarai skatino patirties mainus, kūrybiškumą ir bendros atsakomybės jausmą.Didžiuojamės savo mokinių atsidavimu, atsakingu požiūriu ir noru imtis veiksmų, kad būtų sukurta saugi mokyklos aplinka.








