Balandžio 9 d. mūsų mokiniai, pakviesti Eišiškių „Žiburėlis“ ikimokyklinio ugdymo įstaigos, nuvyko į Eišiškių pramogų ir verslo centrą pažiūrėti spektaklio „Stebuklingasis lagaminas”. Spektaklyje dalyvavo visa ikimokyklinio ugdymo įstaigos bendruomenė. Ši magiška ir vaizduotę žadinanti istorija priminė mums, kas iš tiesų svarbu ir kad verta džiaugtis viskuo, kas mus supa. Spektaklis vaikams suteikė turtingų įspūdžių ir neabejotinai ilgam išliks jų atmintyje.